برپایی پاویون ملی شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه ملزومات پزشکی هند

مرکز تجاری ایران – هند با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، پاویون ملی شرکت های دانش بنیان را در نمایشگاه مدیکال هند برگزار می کند.

به گزارش سبا724، پاویون ملی شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه مدیکال هند که از 15 تا 17 مهرماه  در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی دهلی‌نو برگزار می شود، تشکیل می شود.

با توجه به ظرفیت قابل توجه شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در حوزه‌ Medical equipment مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری از شرکت های دانش بنیان برای حضور در پاویون این نمایشگاه حمایت می کند.

همچنین صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری  از شرکت ها به صورت حضور مستقل و بعد از نمایشگاه از حمایت می‌کند.

بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و پیش‌بینی بازدید 30 هزار نفر از اقصی نقاط دنیا بر اعتبار این نمایشگاه خواهد افزود.

این نمایشگاه امسال در حوزه های تجهیزات تنفسی، تجهیزات جراحی، تجهیزات و دستگاه های اتاق عمل، تجهیزات گازهای پزشکی، تخت های بیمارستانی، رادیولوژی و موارد تخصصی دیگر فعالیت دارد.

حضور شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه به همراه نشست های B2B خواهد بود.

مرکز تجاری ایران – هند پیش از برگزاری نمایشگاه اقدام به شناسایی ظرفیت های موجود برای هر شرکت متناسب با تولیدات آن می کند. در این اقدامات مرکز تجاری ایران-هند برای هر شرکت یک پروژه مستقل ایجاد می کند که طی آن، فرآیند جستجو و انطباق شرکت های هندی با محصول ایرانی شروع می شود و در نهایت برای هر شرکت ایرانی، سه متناظر هندی تعهد می شود. متقاضیان حضور در این پاویون می توانند تا هفتم مرداد 1402 از طریق سایت کریدور صادرات  به نشانی https://tesc.ir/service/8/1 اقدام کنند. همچنین جهت طرح هرگونه سوال می توانید با مرکز تجاری ایران – هند به شماره های 0216310336109354368522-  تماس بگیرید .

منبع: مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا