نماینده مجلس
مجلس در مورد استیضاح وزیر صمت تجدیدنظر کند/ فاطمی امین، از بدنه وزارت صمت است

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه فاطمی امین، فردی از بدنه وزارت صمت است، گفت: استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در این شرایط به نفع کشور نیست و بهتر است که نمایندگان در این رابطه تجدیدنظر کنند.

به گزارش سبا 724 رضا حاجی‌پور، با طرح این پرسش که آیا فردی قوی‌تر از فاطمی امین برای وزارت صنعت، معدن و تجارت داریم، افزود: هر کدام از استیضاح‌کنندگان یک نفر قوی‌تر از وزیر کنونی صمت معرفی کند، ما هم در خدمتش هستیم.

وی اضافه کرد: همکارانم در مجلس اگر فردی قوی را معرفی کنند که متعهد می‌شود خودرو را به جایگاهی برگرداند که همه مردم در این شرایط اقتصادی و تحریمی می‌پسندند، پس حرفی نیست؛ اما در این وضعیت هر کسی به‌ عنوان وزیر در این جایگاه قرار بگیرد، وضعیت بهتر نمی‌شود.

حاجی‌پور با بیان اینکه فاطمی امین، فردی از بدنه وزارت صمت است، تصریح کرد: اینکه کسی خارج از این حوزه و ناآشنا وارد وزارت صمت شد، آیا توانست تغییراتی ایجاد کند؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه اینها مواردی هستند که نمایندگان در مجلس شورای اسلامی باید بر روی آنها دقت داشته باشند، گفت: نمایندگان اگر به دنبال این هستند که اتفاق مثبتی رخ دهد، باید فردی را معرفی کنند که ۱۰۰ درصد قوی‌تر از فاطمی امین باشد.

وی ادامه داد: در شرایط فعلی بهتر از فاطمی امین نداریم؛ اما دوستان آیا در بدنه وزارت صمت می‌توانند کسی را پیدا کنند که توانمندتر و قدرتمند از وزیر کنونی صمت باشد؟ تاکنون در این‌ رابطه آزمون و خطاهای زیادی انجام شده و بر همین اساس در شرایط کنونی این استیضاح به صلاح مملکت نیست؛ بنابراین نمایندگان بهتر است در استیضاح وزیر صمت تجدیدنظر کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا