در زنجان اتفاق افتاد
کمک دو میلیارد ریالی بانک ملی ایران به انجمن خیریه مهرانه زنجان بانک ملی ایران در راستای مسئولیت های اجتماعی خود دو میلیارد ریال به انجمن خیریه مهرانه زنجان کمک کرد
مشارکت بانک ایران‌زمین و سازمان محیط‌زیست برای اصلاح الگوی مصرف آب؛
در هفته نخست تابستان، مصادف با هفته‌ی اصلاح الگوی مصرف آب، سازمان حفاظت محیط ‌زیست با مشارکت بانک ایران‌زمین اقدام به برگزاری پویش آموزشی و فرهنگ‌سازی با عنوان «میراب» کردند.
در سامانه سیام بانک ملت
از جمله معضلات در عملیات بانکی الکترونیک تراکنش های دارای مغایرت هستند‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍؛ تراکنش هایی که از طرق پایانه های فروشگاهی یا خودپردازها صورت گرفته و با وجود اعلام “ تراکنش ناموفق” مبلغ مورد نظر به هیچ حسابی واریز نشده است.
حجت اله مهدیان توضیح داد
مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به خدمات ویژه بانک به تعاونی‌های تولیدی در راستای حمایت از تولید داخلی، از آمادگی برای انتقال وجوه ارزی مورد نیاز تعاونگران و واحدهای تولیدی خبر داد.
رئیس جمهور توضیح داد
رییس جمهور گفت: روابط بانکی بدون تصویب دو لایحه‌ای که در مجمع تشخیص مصلحت نظام باقی مانده، به راه نمی‌افتد و دچار مشکل می شویم.
یک مقام مسئول پاکستانی استقبال کرد
رئیس کمیسیون امور اقتصادی و دارایی مجلس ملی پاکستان با تاکید بر استفاده از ظرفیت های پارلمان برای توسعه روابط با جمهوری اسلامی ایران، از پیشنهاد تاسیس بانک مشترک میان دو کشور استقبال کرد.
یادداشت دکتر بیگدلی
شهید والامقام دکتر مصطفی چمران چهره و نام شناخته شده ای برای نسل های مختلف انقلاب و پیش از انقلاب اسلامی است.
بررسی مشکلات
با اجرای ساز و کار جدید معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور و با همکاری سیستم بانکی، فرآیند مسدودی کامل حساب بانکی کسب و کارهای اینترنتی که به مشکل برخورد کرده‌اند، می‌تواند اصلاح شود.
همتی تاکید کرد
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه نرخ نیمایی ارز حذف نمی‌شود و الان قیمت آن به ارز آزاد نزدیک است، گفت: در مورد ارز ۴۲۰۰ همچنان در بانک مرکزی گشایش صادر می شود.
بانک ملی ایران شرایطی را برای مشتریان خیراندیش و نیکوکار خود فراهم کرده تا به سادگی و با بهره مندی از امکانات سامانه بام، اپلیکیشن بله و همچنین اوراق تسهیلات مسکن بتوانند در امور خیر مشارکت داشته باشند.
بخش خصوصی پیشنهاد داد
عضو کمیته ارزی اتاق بازرگانی ایران از ارایه سه سناریوی ارزی مطرح شده در جلسه مشترک دولت و بخش خصوصی خبر داد و گفت: پیشنهاد بخش خصوصی این است که دلار ۴۲۰۰ تومانی و نیمایی حذف شوند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی سبا 724 می‌باشد و درج هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

Copyright © 2015 saba724 - All rights reserved