تجلیل از رابطین خبری ذوب آهن اصفهان

مراسم تجلیل از رابطین خبری ذوب آهن اصفهان به همت مدیریت روابط عمومی این شرکت یک شنبه ۱۲ شهریورماه در سالن تشریفات این مدیریت برگزار شد.
به گزارش سبا724، در این مراسم امیر حسین پرورش سرپرست روابط عمومی ذوب آهن اصفهان از تلاش های رابطین خبری  این مجتمع عظیم صنعتی در امر اطلاع رسانی جامع ، دقیق و سریع قدردانی کرد و گفت : رویکرد روابط عمومی شرکت در اطلاع رسانی حرکت به سمت تولید محتوای چندرسانه ای است که با استقبال بیشتری از سوی مخاطب مواجه است .
وی افزود : در این راستا برگزاری دوره های آموزشی تولید چند رسانه ای از جمله عکاسی و ساخت کلیپ با  موبایل و … مد نظر است و قطعاً برای رابطین خبری و خبرنگاران شرکت در امر تولید محتوا بسیار موثر و سودمند خواهد بود.
پرورش همچنین بر تولید اخبار در حوزه اجتماعی و فرهنگی علاوه بر موضوعات صنعتی در این شرکت تاکید کرد و گفت : در این راستا باید تولید خبر با استفاده از موضوعات مرتبط با خانواده بزرگ ذوب آهن مد نظر قرار گیرد .
رمضانعلی فرهادی مدیر برنامه ریزی و نظارت بر نگهداری و تعمیرات مکانیک شرکت نیز در این مراسم ، رسانه ها را منبع اصلی کسب اطلاعات در دنیای امروز دانست و گفت : توجه ویژه به دستاوردها و فعالیت هایی که تلاشگران این مجتمع عظیم صنعتی در محور آن هستند و برجسته کردن این موفقیت ها به گونه ای که همگان از آن اطلاع یابند از جمله محورهای اصلی است که باید مدنظر رابطین خبری باشد .
وی افزود : شایسته است که به نحو صحیح و دقیق ، توانمندی و همت تلاشگران و پیشکسوتان ذوب آهن به اطلاع افکار عمومی برسد چرا که آنها نه تنها در این مجتمع عظیم صنعتی بلکه در تمام صنایع کشور منشأ خدمات بسیاری هستند .
شایان ذکر است در این مراسم با اهداء لوح تقدیر از رابطین خبری بخش های مختلف شرکت تقدیر به عمل آمد و ضمن بیان نظرات این رابطین ، کلیپ مربوط به این تلاشگران نیز به معرض نمایش درآمد .
گفتنی است با توجه به گستردگی بخش های مختلف کارخانه ذوب آهن اصفهان به عنوان شناسنامه صنعت فولاد کشور، طرح ابتکاری رابطین خبری (خبرنگاران افتخاری) این مجتمع عظیم صنعتی از اواخر دهه ۸۰ توسط مدیریت روابط عمومی (سرپرستی ارتباطات و اطلاع رسانی) در سطح کارخانه کلید خورد. در این طرح همکاران خوش ذوق در عرصه خبرنویسی با تولید محتوا از بخش های مختلف کارخانه همواره در انتشار دستاوردهای شرکت، بیان دغدغه های کارگران، موفقیت های خانواده بزرگ ذوب آهن و … ضمن تعامل بسیار نزدیک با دفتر هفته نامه آتشکار( نشریه داخلی با قدمت نیم قرن) رونق بخش این رسانه تاثیرگذار شرکت بودند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا