برگزاری اولین پیش رویداد اینوماین 4 در 21شهریورماه

مجری طرح ایجاد زیست بوم نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی از برگزاری اولین پیش رویداد اینوماین 4 در شهریورسال جاری خبر داد.

به گزارش سبا724، مجید وفایی فرد، مجری طرح ایجاد زیست بوم نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی از برگزاری اولین پیش رویداد اینوماین 4 در21 شهریورماه خبر داد و افزود: همزمان با این رویداد، کارگاه آموزشی مینوکمپ ایده پردازی، خلاقیت و نوآوری نیز برگزار خواهد شد.

وفایی فرد گفت: اولین پیش رویداد اینوماین 4 با همکاری مرکز نواوری معادن و صنایع معدنی و موسسه یونیدرو به میزبانی سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران در ساختمان مرکزی ایمیدرو برگزار می شود.

مجری طرح ایجاد زیست بوم نوآوری و فناوری بخش معدن و صنایع معدنی تصریح کرد: اقتصاد چرخشی معدن و صنایع معدنی، معدنکاری، اقتصاد و بهره وری سبز، انرژی های پاک، فناوری ها و یا روش های نوین اکتشاف برخی از محورهای اینوماین 4 هستند.

وی ادامه داد: همچنین از دیگر محورهای این رویداد می توان به فناوری های نوین بهره برداری و استخراج، فناوری های نوین فرآوری مواد معدنی و مرتبط با تکمیل زنجیره ارزش فلزات، عناصر استراتژیک و توسعه صنایع پایین دستی، فناوری های نوین در بومی سازی و تعمیق ساخت داخل تجهیزات، قطعات و ماشین آلات پیشرفته زنجیره معدن و صنایع معدنی، فناوری های نوین در عارضه یابی، افزایش بهره وری و کاهش مصارف، فناوری های نوین در حوزه صنعت نسل 4 معدن و بکارگیری فناوری ها و تجهیزات نوین در صنایع معدنی اشاره کرد.

وفایی فرد عنوان کرد: این جشنواره با هدف شناسایی نوآوران و فناوران بخش معدن و صنایع معدنی، فرصت‌سازی برای صاحبان ایده‌های معدنی و صنایع معدنی، تجاری‌سازی ایده ‌های برتر، حل مسائل ملی مبتنی بر اندیشه ایرانی، جلب و هدایت سرمایه‌گذاری، همگرایی صاحبان صنعت و پژوهشگران فناور و توسعه فضای تعامل، همفکری و خلاقیت برگزار می شود.

 

منبع: روابط عمومی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا