تمدید فراخوان شناسایی شرکت‌های توانمند در بومی‌سازی و ساخت تجهیزات مربوطه به تامین سوخت پشتیبان SNG

فراخوان حمایت از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان توانمند برای مشارکت در توسعه و بومی‌سازی فناوری تولید گاز طبیعی SNG تا 31 مردادماه جاری تمدید شد.

به گزارش  سبا724، به منظور تامین امنیت پایدار انرژی کشور «توسعه و بومی‌سازی فناوری تولید گاز طبیعی (SNG)» در اولویت برنامه‌های حمایتی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری قرار گرفته است.

در همین راستا و با هدف بهره‌مندی از ظرفیت‌های علمی و فناورانه موجود در کشور، از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور توانمند در حوزه ساخت سامانه‌های SNG دعوت به‌ عمل می‌آید تا در این طرح با معاونت علمی همکاری کنند. این پروژه با همکاری وزارت نفت و وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام می‌شود.

از جمله اهداف این پروژه ملی می‌توان به بومی‌سازی و ارتقای فناوری تجهیزات مربوط به سامانه‌های SNG در جهت رشد تولید، حمایت از فناوران و شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و کمک به تامین پایدار انرژی مورد نیاز صنایع کشور اشاره کرد. رعایت استانداردهای فنی و زیست‌محیطی در اجرای این پروژه مورد تاکید است.

شرکت‌ها و هسته‌های فناور علاقه‌مند به مشارکت در این پروژه ملی می‌توانند برای کسب اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن 02183532314 تماس بگیرند و کاربرگ خود را به آدرس rastad@isti.irایمیل کنند. حداکثر مهلت ارسال کاربرگ مشارکت در پروژه تا 31 مردادماه 1402 تمدید شده است.

کاربرگ شناسایی فناوران را از اینجا دریافت کنید.

منبع: روابط عمومی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا