بیانیه سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به مناسبت روز ملی حمایت از صنایع کوچک

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به مناسبت 21 مرداد؛ روز ملی حمایت از صنایع کوچک بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش  سبا724، متن بیانیه “فرشاد مقیمی” به شرح زیر است:
سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری و برنامه‌های رئیس‌جمهور محترم در جهت ایجاد زیرساخت‌های صنعتی، هدایت سرمایه گذاران و کارآفرینان به سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، حمایت از صنایع کوچک و متوسط و ایجاد اشتغال پایدار،  برنامه های متنوعی را اجر نموده است.

مجموعه برنامه‌ها و فعالیت‌های مذکور طی سال‌های اخیر باعث شده رشد، توسعه و بالندگی صنایع کوچک و متوسط مورد توجه قرار گیرد و محور توسعه بسیاری از سیاست گذاری‌ها شود، به گونه ای که در بسیاری اسناد بالا دستی تاکید بر این مهم به وضوح پدیدار می باشد.

از سوی دیگر برنامه‌های در دست اقدام و آتی این سازمان نیز در راستای پیاده سازی و تدوین برنامه های عملیاتی مبتنی بر حمایت از تولیدات با کیفیت داخلی است که موجبات توسعه رقابت پذیری محصولات واحدهای تولیدی را فراهم می آورد، کما اینکه بدون تردید راه رسیدن به توسعه پایدار و همه جانبه، حرکت در  مسیر توانمند سازی صنایع کوچک و متوسط خواهد بود.

لذا بدینوسیله ضمن تبریک 21 مردادماه به فعالان حوزه صنایع کوچک، از تلاش‌های جهادگونه کارآفرینان و صنعتگرانی که در راه  توسعه صنعتی کشور علی الخصوص در حوزه صنایع کوچک و متوسط ایفای نقش می‌نمایند و همچنین همکارانم در مجموعه ستادی و شرکت‌های تابعه و شهرکها و نواحی صنعتی، قدردانی می‌نمایم.

فرشاد مقیمی
سرپرست سازمان

 

منبع: روابط عمومی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا