پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در بزرگ‌ترین رویداد جهانی صنعت ساختمان

نمایشگاه جهانی Big5 نیمه آذرماه 1402 با مشارکت شرکتهای صنعت ساختمان ایران در دبی برگزار می شود.

به گزارش سبا724، شرکت‌های دانش‌بنیان با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.

نمایشگاه صنعت ساختمان دبی Big5 بزرگترین رویداد صنعت ساختمان در جهان است که به صورت سالانه در مرکز تجارت جهانی در دبی برگزار می شود.

هدف از برگزاری این نمایشگاه، اتحاد جامعه جهانی صنعت ساختمان و ارائه ی آخرین دستاوردهای نوآورانه و نوین در این زمینه به جهانیان است. برگزارکنندگان بیگ فایو معتقد به تسهیل و تسریع پیشرفت در صنعت ساختمان هستند.

این نمایشگاه در 40 سال اخیر سازوکار بی همتایی را برای فعالان صنعت ساخت و ساز فراهم کرده است تا بتوانند مسیرهای جدید تجاری در آسیا و به خصوص خاورمیانه ایجاد کنند.

شرکت های دانش بنیان ایرانی می توانند با حضور در این نمایشگاه علاوه بر به نمایش گذاشتن محصولات خود، به تبادل دانش با دیگر شرکت ها مهم دنیا در حوزه ساختمان بپردازند. همچنین ایجاد شبکه جدید همکاری و برقراری ارتباط با تولیدکنندگان دیگر کشورها، مزیت دیگری برای شرکت های حاضر در نمایشگاه محسوب می شود.

گروه های کالایی مختلف در نمایشگاه بیگ فایو دبی حضور دارند. هریک از این بخش ها میزبان مطرح ترین تولیدکنندگان حوزه ی خود هستند و بازدیدکنندگان می توانند با آخرین دستاوردهای هر حوزه در بیگ فایو آشنا شوند.

محورهای این نمایشگاه که ۱۳ تا ۱۶ آذرماه برگزار می‌شود شامل «کاشی و سرامیک، سنگ ساختمانی»، «طراحی، دکوراسیون داخلی، معماری»، «مواد و مصالح ساختمانی، رنگ»، «سیستم های تهویه مطبوع و هواساز»، «درب و پنجره و نما»، «هوشمندسازی و تکنولوژی انرژی خورشیدی»، «شیرآلات بهداشتی و چینی بهداشتی»، «ماشین‌آلات ساختمان و راه‌سازی» و «سولار پنل» می شود.

پاویون شرکت های دانش بنیان در این نمایشگاه با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می شود. متقاضیان حضور در بیگ فایو دبی می توانند جهت بازدید، رزرو غرفه و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 91073737 (داخلی 206 و 213) تماس بگیرند.

منبع: روابط عمومی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا