معاون وزیر صنعت کارخانه‌ای با اشتغال برای ۶۰ نفر را در گرمسار افتتاح کرد

 محمد مهدی برادران، معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت روز سه‌شنبه با حضور در غرب استان سمنان، یک واحد صنعتی با سرمایه‌گذاری ۶۴ میلیارد تومان و اشتغال برای ۶۰ نفر را افتتاح کرد.

به گزارش سبا 724 همزمان با ششمین روز دهه تولید و تجارت، یک واحد تولیدی در شاخه‌ الیاف مصنوعی در بخش ایوانکی شهرستان گرمسار استان سمنان امروز با حضور معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان درباره این طرح‌ تولیدی گفت: واحد الیاف ارغوان‌گستر سپید در زمینی به مساحت چهار هزار مترمربع واقع در شهرک صنعتی ایوانکی با سرمایه‌گذاری ۶۴ میلیارد تومان و ظرفیت تولید هشت هزار تُن الیاف استیپل پلی استر زمینه اشتغال ۶۰ نفر را فراهم کرده است.

محمدرضا باقری ابراز کرد: شهرک صنعتی ایوانکی دارای ۶۷۱ هکتار مساحت است که ۳۳۰ هکتار آن زمین صنعتی و ۳۱۹ هکتار آن دارای سند تفکیکی است. این شهرک صنعتی از امکانات زیربنایی آب، برق، گاز، تلفن و تصفیه خانه فاضلاب برخوردار است و ۸۴۶ قرارداد حق انتفاع و بهره برداری با سرمایه گذاران به مساحت ۳۲۷ هکتار در آن منعقد شده است.

باقری تاکید کرد که ۴۴۷ واحد تولیدی به بهره برداری رسیده در این شهرک صنعتی نیز با سرمایه گذاری هفت هزار و ۷۶۹ میلیارد تومان برای ۹ هزار و ۱۴۲ نفر فرصت شغلی فراهم کرده‌اند.

محمد مهدی برادران معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت در سفر یکروز به استان سمنان ضمن افتتاح واحد تولیدی در شهرک صنعتی ایوانکی شهرستان گرمسار، از واحدهای صنعتی در شهرک‌های صنعتی ایوانکی و گرمسار بازدید کرد.

وی در آیین تجلیل از کارآفرینان صنعت و معدن استان سمنان در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی این استان نیز حضور می یابد. ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا