سامانه ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده راه اندازی شد

 رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده از راه‌اندازی سامانه این ستاد خبر داد.

به گزارش سبا 724 از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، «مهران سالاریه» افزود: بر اساس ماده ۱۰ قانون ساماندهی صنعت خودرو و اصلاحیه آن و در راستای اجرای درست اسقاط وسایل نقلیه فرسوده، سامانه ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده به نشانی www.nnhk.ir راه اندازی شده است.

وی با اشاره به غیرفعال شدن سامانه‌های قبلی وزارت راه و شهرسازی در ارتباط با نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده، گفت: همه تولیدکنندگان و واردکنندگان خودرو و موتورسیکلت و متقاضیان اسقاط خودروهای فرسوده و مراکز اسقاط مکلفند در سامانه جدید ثبت‌نام کنند و از این پس همه خدمات در حوزه نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده در سامانه جدید ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه سامانه جدید با کمک ارتباطات سیستمی به سامانه جامع تجارت، گمرک و به‌زودی پلیس راهور فراجا متصل می‌شود، تصریح‌کرد: در تلاشیم تا حتی‌الامکان همه خدمات این حوزه به صورت برخط و بدون هیچ‌گونه نیاز به مراجعه حضوری به متقاضیان ارائه شود.

وزارت صمت در راستای اجرای قانون ساماندهی صنعت خودرو در ابلاغیه‌ای سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) را به عنوان متولی ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده تعیین کرد. ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا