نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد :
تولید ریل ملی در کارنامه بومی سازی کشور می درخشد

به گزارش  سبا 724 ، نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : بنده طی چند بازدید از نزدیک فرایند تولید ریل را در ذوب آهن اصفهان مشاهده کردم، محصولی که تولید داخل آن به عنوان یک برگ زرین اساسی در کارنامه دستاوردهای بومی سازی کشور، می درخشد.

میرتاج الدینی با اشاره به اینکه خطوط ریلی کشور از طریق ریل ذوب آهن اصفهان، توسعه می یابد، تصریح کرد : مطلع شدم رشد تولید این محصول ارزش افزا در ذوب آهن اصفهان طی ماههای آینده کلید می خورد، ما نیز از این تولید ملی حمایت همه جانبه داریم.

وی گفت : تامین پایدار مواد اولیه از جملات مشکلات این مجتمع عظیم صنعتی است که انشاا… با همکاری وزارتخانه ها و به ویژه وزارت صمت، این محدودیت برطرف شود تا ذوب آهن اصفهان بتواند با ظرفیت کامل سبد متنوع محصولاتش را توسعه بخشد.

نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در خصوص نقش آفرینی ذوب آهن اصفهان در طرح نهضت ملی مسکن نیز گفت : تیرآهن بال پهن این کارخانه در ساخت و ساز ایمن نقش بسیار موثری دارد و با توجه به زلزله خیز بودن کشورمان استفاده از این محصول نیاز است بیش از گذشته مورد توجه قرار بگیرد.

میرتاج الدینی گفت : ذوب آهن با تولید دو محصول استراتژیک (ریل و تیرآهن بال پهن) در توسعه پروژه های عمرانی کشور عزیزمان نقش کلیدی دارد.ماین نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا