امضای تفاهم نامه همکاری میان مجتمع صنعتی اسفراین و فولاد مبارکه اصفهان

به گزارش  سبا 724، این تفاهم نامه در حاشیه بازدید مدیرعامل و رئیس هیأت مدیره فولاد مبارکه اصفهان از مجتمع صنعتی اسفراین صورت گرفت.

مدیرعامل مجتمع صنعتی اسفراین با بیان اینکه این دو مجموعه صنعتی دو قطب فولاد کشور می‌باشند اظهار داشت: با انعقاد این تفاهم نامه، متریال مورد استفاده پیمانکاران فولاد مبارکه را به وزن تقریبی ۴ هزار تن تأمین خواهیم کرد و اخذ سفارش قطعات استراتژیک و خاص شرکت فولاد مبارکه را نیز بیش از گذشته در برنامه تولید خواهیم داشت.

عباس بیابانی افزود: با انعقاد این تفاهم نامه زمینه تبادل دانش و تکنولوژی، جلسات هم اندیشی، جلسات آموزشی مشترک، اتاق فکر مشترک بین دو شرکت فراهم خواهد شد.

مدیرعامل فولاد مبارکه نیز با بیان اینکه شرکت فولاد اسفراین از تأمین کنندگان اصلی قطعات سنگین مجتمع فولاد مبارکه می‌باشد تصریح کرد: با توجه به اینکه ظرفیت‌های بسیار ارزشمند و پرافتخاری در مجتمع صنعتی اسفراین ایجاد شده است، شرکت فولاد مبارکه نیاز خود را به واردات قطعاتی که در این مجتمع صنعتی قابلیت تولید دارد کاهش خواهد داد.

محمد یاسر طیب نیا خاطرنشان کرد: سیاست ما حمایت از صنایع داخلی و شرکای تجاری است تا هم کشور و هم صنعت بهره‌مند شوند و در شرایط تحریم از همکاری با صنایع داخلی و استفاده از ظرفی‌های بومی استقبال خواهیم کرد.ماین نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا