تکنولوژی چری مورد تحسین رسانه‌های جهان

صبح روز 20ام ماه آوریل 2023، کنفرانس جهانی نمایندگان چری، شاهد رویداد مهمی بود. در این روز، رسانه‌ها و نمایندگان سراسر جهان با همراهی مدیران ارشد کارخانه از مگا کارخانه هوشمند و آزمایشگاه تصادف چری و بزرگترین آزمایشگاه NVH آسیا بازدید کردند. بازدیدی که در آن توانایی‌های تولید، تحقیق و توسعه فناوری چری تحسین اصحاب رسانه و البته نمایندگان را به همراه داشت.

به گزارش سبا 724  به نقل از مدیران خودرو، مگا کارخانه هوشمند چری، در راستای تولید محصولات سازگار با محیط‌ زیست و همراه با تکنولوژی هوشمند، تلاش داشته است تا محوطه‌ای بر پایه استانداردهای سازگار با محیط‌ زیست و البته هوشمند ایجاد کند. این کارخانه، با مساحتی حدود 830000 مترمربع و فضای ساختمانی در حدود 550000 مترمربع شامل بخش‌های مختلفی مانند کارگاه رنگ، کارگاه جوش، مونتاژ، موتور، تأسیسات پشتیبانی مربوطه و … می‌شود که امکان تولید هرگونه وسیله نقلیه چه بر پایه سوخت‌های فسیلی چه برقی را فراهم می‌آورد. این مگا کارخانه توانایی تولید بیش از 10 نوع پلت فرم نسل جدید باکیفیت بالا را دارد و می‌تواند در سال، 300000 وسیله نقلیه کامل و 200000 انواع قطعات خودرویی تولید کند.

کارگاه جوش چری، از قوی‌ترین سیستم کنترل کیفیت هوش مصنوعی جهان برای تولید بدنه خودرو باکیفیت بهره می‌برد. این کارگاه دارای بیش از 300 ربات با فناوری پیشرفته مانند نرخ اتوماسیون، کنترل گروه پارامترها و اندازه‌گیری آنلاین تا 100٪ می‌باشد. علاوه بر این، کارگاه مونتاژ عمومی دارای مزیت‌هایی چون فرآیندهای کوچک، مدولار و هوشمندسازی است که می‌تواند مونتاژ خودکار، حمل‌ونقل و تست محصول هوشمند را تحقق بخشد. قابل‌ ذکر است، ربات تشخیص تفاوت سطح پاک‌سازی دارای دقت تا 0.1 میلی‌متر است که آن را به نمونه‌ای از یک فناوری هوشمند با دقت بالا در سطح جهانی تبدیل می‌کند. علاوه بر این، کل فرآیند تولید، خودکار، شفاف و دیجیتالی است که در نتیجه آن می‌توان مگا کارخانه چری را کارخانه‌ای سبز، کم‌ مصرف و انتشار آلاینده نزدیک به صفر نامید.

 

در طول این بازدید نمایندگان و رسانه‌های جهانی نه‌ تنها پیشرفت چری در تولید هوشمند خودرو را نظاره کردند، بلکه برای بازدید از آزمایشگاه تصادف و بزرگترین آزمایشگاه NVH در آسیا به مرکز آزمایشی دعوت شدند. نمایندگان جهانی در طول بازدید خود از آزمایشگاه NVH، جذابیت آزمایشگاه نفوذ صدا را از نزدیک احساس کردند. آزمایشگاه NVH Chery Automobile دارای فرآیند کامل توسعه NVH خودرو است که تست‌های عملکرد NVH کل خودرو، سیستم‌های مختلف و قطعات را پوشش می‌دهد. به لطف این فناوری‌های پیشرو، محصولات چری از نظر راحتی و احساس آرامش به‌ طور مداوم بهبود یافته‌اند و با صدایی در حدود 34 دسی‌بل، تجربه‌ای بی‌صدا همچون یک کتابخانه را برای سرنشینان به ارمغان آورده و احساس راحتی قابل‌ مقایسه‌ای با برندهای لوکس خودرویی جهان را ارائه می‌دهند.

 

در طول بازدید، نمایندگان جهانی چری و اصحاب رسانه‌ با بازدید از مگا کارخانه هوشمند چری و دو آزمایشگاه بزرگ آن، از نزدیک فرآیند تحقیق و توسعه، تولید و قابلیت‌های خط تولید چری را تجربه کردند. شرکت چری، با نگاه به آینده، خود را پایبند به تبدیل‌ شدن به یک برند ممتاز تجاری بر پایه فناوری و نوآوری و ارائه محصولات پیشرفته و مدرن برای مشتریان خود می‌داند./ ایسنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا