عرضه اولیه
زمان ثبت سفارش برای شرکت در عرضه اولیه سیمرغ مشخص شد.
در پایان معاملات امروز
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در معاملات امروز شنبه با کاهش ۱۰۱۵ واحد روبرو شد.
روز پنج‌شنبه ۳۰ خرداد ۹۸ و به دنبال اشاره فدرال‌رزرو به احتمال کاهش نرخ بهره، بازارهای سهام آسیایی رشد کردند و نرخ دلار و سود اوراق قرضه، پایین آمدند.
نماینده شرکت ملی نفت توضیح داد
یک مقام مسئول گفت: انتظار می‌رود در هفته‌های آینده حجم معاملات فروش نفت و میعانات گازی در بورس انرژی افزایش یابد که برای این مساله نیز سازوکارهای لازم را در نظر گرفته‌ایم،اما این‌که این اتفاق چه زمانی محقق می‌شود بستگی به مشتریان این بازار دارد.
عرضه اولیه سهام شرکت سیمرغ در تاریخ دوم تیرماه انجام می‌شود. این نماد سومین نماد عرضه شده در بورس تهران خواهد بود که در سال ۹۸ عرضه می‌شود.
الویت بندی شد
واگذاری زیرمجموعه‌های وزارت جهادکشاورزی در هیات واگذاری اولویت‌بندی شد.
در مقایسه با سایر بازارها
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بازار سهام از ظرافت‌ها و مختصات خاص نسبت به سایر بازارها برخوردار است و از مزایای آن می‌توان به نقدشوندگی سریع اشاره کرد.
بررسی لزوم واگذاری اموال بانک‌ها
چندی پیش وزیر اقتصاد با اعلام اینکه ارزش اموال مازاد بانک‌ها تا پایان سال ۹۷ حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان بوده، از پایان سال جاری به عنوان مهلت جدید برای واگذاری اموال مازاد و غیرمولد بانک‌ها خبر داد.
استقبال سرمایه گذاران
پذیره نویسی اوراق مرابحه شرکت ایرانی اتومبیل سایپا درنماد"صایپا۲۰۳" دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ انجام شد.
مدیرعامل تامین سرمایه سپهر خبر داد
حسین میری، مدیرعامل تامین سرمایه سپهر گفت: ۶۵۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای تامین بخشی از مخارج و تکمیل خط یک قطار شهری تبریز با تعهد پذیره نویسی و بازارگردانی تامین سرمایه سپهر منتشر می شود.
با شروع فرایند عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام پلی پرو پیلن جم در بورس تهران، هر سهم چهارمین شرکت تازه وارد سال با ۲۲۵۰ تومان کشف قیمت شد که گرانترین سهم جدید محسوب می شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی سبا 724 می‌باشد و درج هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

Copyright © 2015 saba724 - All rights reserved