معاملات فرابورس روز جاری با کاهش ۵ درصدی آیفکس و رسیدن این متغییر به ۲۹۵۱ واحد به پایان رسید.
رشد شاخص کل در پایان معاملات
شاخص بورس روز جاری در حالی که در ساعات ابتدایی با افت مواجه شده بود اما در نهایت با اصلاح روند خود در پایان معاملات با رشد ۸۱۴ واحدی به ۲۳۴ هزار و ۱۶۷ واحد رسید.
حسینی مقدم جانشین زالی شد
روح‌الله حسینی مقدم طی مراسمی که امروز در محل شرکت تامین سرمایه بانک ملت برگزار شد، به عنوان مدیرعامل جدید تامین سرمایه بانک ملت و جانشین مسعود سلطان‌زالی شد.
جزئیات اعلام شد
اطلاعیه سومین عرضه سال ۹۸ نفت‎ خام سنگین شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین الملل بورس انرژی برای تاریخ سه شنبه، ۲۸ خرداد منتشر شد.
­معاون نظارت بر بورس‌های سازمان بورس اعلام کرد: امسال ۳برنامه «اصلاح دستورالعمل پذیرش شرکت‌ها، بررسی دستورالعمل کدهای رفتاری و بازنگری در دستورالعمل‌های انضباطی» با هدف ارتقای شفافیت اجرایی می‌شود.
معاون نظارت بر بورس
معاون نظارت بر بورس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه طرح موضوع غیرشرعی بودن قوانین جدید بازار پایه از اساس بی‌پایه است، گفت: شورای فقهی بورس نیز این قوانین را تائید کرده است.
یک مقام مسئول اعلام کرد
مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس با اشاره به برگزاری سومین جشنواره ملی بورس و رسانه، گفت: آخرین مهلت ارسال آثار ۲۰ تیر ماه امسال است.
در آمار هفتگی
پس از گذشته هفته ای نیمه تعطیل ، این هفته فعالان بازار سرمایه در مازندران ارزش معاملات خود را در بورس منطقه ای استان به بیش از ۵۲۰ میلیارد و ۲۳۷ میلیون ریال رساندند.
در پایان معاملات امروز
شاخص بورس در پایان معاملات روز جاری با رشدی بیش از ۲۷۰۰ واحدی به ۲۳۳ هزار و ۳۵۲ واحد رسید.
بازار بدهی فرابورس روز جاری میزبان دور جدیدی از اوراق اسناد خزانه اسلامی در نماد «اخزا ۷۱۸» بود که هر ورقه آن در جریان عرضه، ۶۳۵ هزار ریال قیمت خورد.‏
ادامه تنش تجاری چین و آمریکا
نگرانی از تشدید جنگ تجاری بین چین و آمریکا باعث شد تا شاخص‌های بورسی آمریکا پس از پنج روز کاهشی شوند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی سبا 724 می‌باشد و درج هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

Copyright © 2015 saba724 - All rights reserved