عضو کمیسیون انرژی مجلس پیشنهاد کرد
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد که برای افزایش شفافیت، خرید نهادهای دولتی و عمومی که حجم بزرگی از بودجه عمومی را شامل می شود، از طریق بورس کالا به عنوان بازار شفاف و نظام مند انجام شود.
یک کارشناس بازار سرمایه گفت:پیش از عرضه اولیه، اهمیت نقش نظارت سازمان بورس پیرامون گزارش‌دهی، قیمت گذاری منصفانه(در روش ثبت دفتری)و نظارت بر نحوه تامین مالی شرکتها برای حفظ منافع سهامداران خرد چه در کوتاه مدت و چه در میان مدت اهمیت ویژه‌ای دارد.
روند معاملات روز گذشته بازار سهام اگرچه تا حدودی پر‌نوسان بود اما در پایان شاخص بورس با رشد ۵۹ واحدی مواجه شد و ضمن ثبت دهمین روز مثبت متوالی در ۷۷ هزار و ۶۵۸ واحد به تثبیت رسید.
اجازه دهید سهامدارن تصمیم بگیرند
کارشناس بازار سرمایه درباره توقف تعداد زیادی از نمادهای بورسی می‌گوید نهاد ناظر می‌توانست برای شفافیت اطلاعاتی به صورت مداوم اطلاع‌رسانی کند و در عین حال نمادها را باز گذارد تا سهامداران درباره دارایی‌شان، خود تصمیم بگیرند.
در پایان معاملات امروز
شاخص کل بورس در نخستین روز کاری اسفندماه (یکشنبه) 59 واحد رشد کرد و در جایگاه 77 هزار و 658 واحدی قرار گرفت.
تشریح دلایل
اداره نظارت بر ناشران فرابورسی آخرین وضعیت نمادهای متوقف بیش از ۷ روز را به همراه دلایل توقف و اقدامات لازم برای بازگشایی اعلام کرد.
اجرای طرح های عمرانی با فروش اوراق و صکوک
در حالی که قانون بودجه به شهرداری ها اجازه فروش 70 هزار میلبارد ریال اوراق مشارکت و صکوک برای اجرای طرح های عمرانی داده است، عملکرد 9 ماهه امسال نشان می دهد که شهرداری ها تمایل چندانی به این استفاده از این منابع نداشته اند.
معامله‌گران بازار سهام امروز نظاره‌گر معاملات پرحجم در اغلب نمادهای معاملاتی بودند. بازاری که با نزدیک شدن به موعد انتشار بودجه‌های برآوردی ۹۶ از هم‌اکنون به آینده خودرویی‌ها امیدوارتر شده است.
گزارش هفتگی بازار آتی سکه
حجم و ارزش معاملات آتی سکه در بورس کالا طی هفته گذشته به ترتیب روی ارقام ۷۳ هزار و ۶۴۲ قرارداد و ارزش ۱۰ هزار و ۱۸۳میلیارد ریال قرار گرفت.
بانک صادرات اعلام کرد که در عملکرد ۹ ماهه به ۵۲ درصد از سود تسهیلات اعطائی که برای سال مالی ۹۵ پیش بینی شده، دست پیدا کرده است.
رضایت حداکثری سهامداران پاکسان از عملکرد هیات مدیره
شرکت پاکسان جزء اولین تولید کنندگان انواع مواد شوینده بهداشتی و صنعتی در ایران می‌باشد که سالهای متمادی است که با عرضه محصولاتی مرغوب با برندهای نام آشناییدر ایران و سایر کشورها در خدمت سلامت خانواده ها بوده و می باشد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی سبا 724 می‌باشد و درج هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

Copyright © 2015 saba724 - All rights reserved