در پایان معاملات امروز
شاخص بورس در نخستین روز معاملات شهریورماه (چهارشنبه) 169 واحد رشد کر د و در مکان 82 هزار و 541 واحدی ایستاد.
با ابلاغ از سوی بانک مرکزی
بانک مرکزی با صدور اطلاعیه ای تمام بانک ها و موسسات مجاز کشور را مکلف کرد تا از معامله ثانویه اوراق بهادار در بورس خودداری کنند.
درقالب سیاست قیمت تضمینی
مدیرعامل بورس کالا با بیان اینکه سال ۹۷ کل گندم کشور درقالب سیاست قیمت تضمینی دربورس عرضه خواهد شد گفت: با توجه به میزان تولید پسته احتمال دارد ایران مجددا به رتبه اول تولید دنیا ارتقا یابد.
صعود 297 پله ای شاخص
شاخص بورس امروز (سه شنبه) در سایه رشد قیمت نمادهای معدنی و فلزی، 297 پله بالا رفت و جایگاه 82 هزار و 372 واحدی را از آن خود کرد.
هشدار سمات به کارگزاران
معاون عملیات شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) به کارگزاران هشدار داد تا هر چه سریعتر شناسه ملی اشخاص حقوقی خود را تکمیل کنند.
ثبت نام بدون مدرک صورت می گیرد
برای دریافت سهام عدالت احتیاج به هیچ مدرکی نیست و برای دریافت آن کافی است فرد اطلاعات سه جلدی خود را بداند و به همین جهت گفته می شد که آن اوراقی که دست سهامداران عدالت است ارزش خرید و فروش ندارد.
سوال از وزیر تازه نفس باب همایون
فعالان بازار سرمایه در نامه‌ای سرگشاده به وزیر جدید امور اقتصادی و دارایی، ضمن طرح چند سوال، به اعلام واقعیت‌هایی از سکاندار جدید این وزارتخانه پرداختند.
در 4 ماه ابتدایی سال 96
در ۴ ماهه اول ۹۶، با فعال شدن سرمایه گذاران حقوقی خارجی رشد ۴۷ درصدی خرید و فروش سرمایه گذاران خارجی در بورس تهران رقم خورد.
روز گذشته رقم خورد
در دومین روز معاملات بورس تهران شاخص کل توانست یک بار دیگر سقف‌شکنی کرده و برای اولین بار در ماه‌های گذشته از تراز ۸۲ هزار واحدی عبور کند.در معاملات روز گذشته نفتی‌ها و فلزات اساسی اکثرا حدود یک درصد افزایش یا کاهش در قیمت پایانی را تجربه کردند.
پرداخت ۴۶ میلیارد تومان سود نقدی بابت اقساط
طرح توزیع سهام عدالت از سال ۸۵ تاکنون در کشور در حال اجرا است و بر اساس قانون تا کنون درصدهای متفاوتی از سهام ۶۰ شرکت در سبد سهام عدالت تحت عنوان شرکتهای سرمایه‌پذیر قرار گرفته است.
تشریح جزئیات
مدیرعامل فرابورس با تشریح جزییات انتقال 11 شرکت به بازار 'ج' فرابورس گفت: بازار پایه با دارابودن حدود 200 شرکت، 30 درصد کل ارزش بازار سرمایه را در اختیار دارد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی سبا 724 می‌باشد و درج هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

Copyright © 2015 saba724 - All rights reserved