بیمه نوین شفاف‌سازی مالی ارائه داد
با انتشار صورت‌های مالی بیمه نوین مشخص شد که این شرکت در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۷ (حسابرسی نشده) به ازای هر سهم ۲۸۶ ریال سود محقق کرده است.
مدیرعامل شرکت بیمه سامان عنوان کرد
مدیرعامل شرکت بیمه سامان تمرکز بر موضوع جدید Insurance as a Service موسوم به IaaS را راهکار خروج از روزمرگی روش های فروش در بازار کنونی صنعت بیمه دانست.
بر اساس اعلام بیمه دی، تغییرات درقیمت سهام این شرکت ناشی از عرضه و تقاضا است و ارتباطی با عملکرد شرکت ندارد و شرکت روند عادی خود را طی می کند.
با نکته سنجی کارشناس بیمه
کارشناسان بیمه آسیا در استان آذربایجان شرقی در دو پرونده ساختگی، از پرداخت بیش از سه میلیارد ریال خسارت جعلی جلوگیری کردند.
مدیر کل بیمه سلامت هرمزگان
مدیر کل بیمه سلامت هرمزگان گفت:ارتباط و اتصال بیمارستانها و مراکز بهداشتی درمانی به پرونده سلامت الکترونیک این بیمه موجب کاهش هزینه حدود ۹۸۰ هزار بیمه شده زیر پوشش استان را فراهم می‌آورد که این اقدام از بیمارستان شهید محمدی بندرعباس آغاز شده است
شورای عالی بیمه تصمیم می گیرد
مدیرکل حقوقی بیمه مرکزی بااشاره به ابطال فرمول محاسبه پرداخت خسارت به خودروهای غیرمتعارف گفت: شورایعالی بیمه در اولین جلسه خود این موضوع را بررسی و برای ایجاد وحدت رویه پیشنهاد مناسب رامطرح خواهد کرد.
با ابلاغ رییس ‌کل بیمه مرکزی؛
انتصاب علیرضا یزدان ‌دوست به عنوان مدیرعامل شرکت سهامی بیمه آسماری برای مدت باقی مانده از دوره دو ساله اعضای هیات مدیره آن شرکت از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بلامانع اعلام شد.
نخستین مرکز نوآوری صنعت بیمه کشور با عنوان تجاری پلنت با حضور رئیس کل و اعضای هیات عامل بیمه مرکزی،معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت بیمه سامان، افتتاح شد.
پوراسکندری سرپرست مدیریت بیمه های آتش سوزی
یونس مظلومی طی صدور حکمی حسن پور اسکندری را به سمت سرپرست بیمه های آتش سوزی بیمه تعاون منصوب کرد .
در 5 استان کشور انجام شد
شرکت بیمه البرز خسارت بیمه‌گزاران آسیب دیده از سیل استان‌های گلستان، فارس، لرستان،‌ مازندران و خوزستان را پرداخت کرد.
مدیرعامل شرکت بیمه اعلام کرد
مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو اعلام کرد که تاکنون ۴۸ هزار پرونده سیل توسط ۷۰ تیم کارشناسی ارزیابان خسارت تشکیل شده که بررسی بیش از ۴۰ هزار پرونده به اتمام رسیده است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی سبا 724 می‌باشد و درج هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

Copyright © 2015 saba724 - All rights reserved