اعلام آمار ناخوشایند از زبان همتی
رئیس بیمه مرکزی گفت: سال گذشته 330 هزار نفر در حوادث رانندگی مصدوم شدند. از اول امسال نیز 210 هزار مصدوم شدند و 10 هزار و 500 نفر فوتی در این حوادث داشته ایم.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: به منظور ایجاد رضایتمندی و مساعدت در کاهش هزینه های درمانی بیمه شدگانی که، به هنگام معالجه در مراکز درمانی فوت نموده اند، سازمان تامین اجتماعی پرداخت هزینه درمان این گروه را تقبل می کند.
با حضور مدیران ارشد بیمه دانا
نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بیمه دانا، صنعت بیمه را تضمین کننده امنیت و آرامش مردم دانست و خواستار بهره مندی هموطنان از پوشش های مختلف بیمه ای شد.
براساس ماده ٦٥ قانون تأمین‌اجتماعی
براساس ماده ٦٥ قانون تأمین‌اجتماعی،درصورت وقوع حادثه ناشی از کار،کارفرما مکلف است اقدامات لازم اولیه را برای جلوگیری از تشدید وضعیت‌ حادثه دیده انجام و مراتب را ظرف ٣ روز از تاریخ وقوع حادثه به صورت کتبی به شعبه سازمان تأمین‌اجتماعی اطلاع دهد.
حق بیمه تولیدی رشته بیمه های زندگی در ۵ سال گذشته بر حسب ریال ۳.۷ ریال و برحسب دلار ۱.۴ برابر شده است.
رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری
دکتر علیرضا ابراهیم‌پور مدیرعامل بیمه ملت در پیامی روز بیمه را به همه فعالان این صنعت تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:
وزیر امور اقتصادی و دارایی
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: سهام باقیمانده دولت در سه شرکت بیمه باید در دولت دوازدهم واگذار شود.
انتقاد پورابراهیمی از مدیران بیمه ای
به اعتقاد محمدرضا پورابراهیمی بعضی مدیران بیمه ای دو دهه گذشته باید بازنشسته می‌شدند،ولی اکنون مدیریت صنعت بیمه ایران را به عهده گرفته‌اند.این صنعت نیاز به پوست‌اندازی دارد و در این زمینه باید به نیروهای جوانی تکیه کنیم که باسواد و توانمندند.
رئیس کل بیمه مرکزی
رئیس کل بیمه مرکزی از رشد 20 درصدی صنعت بیمه در هشت ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: در این مدت، رشد خسارت هم متناسب با رشد حق بیمه بوده که نشان می دهد صنعت بیمه روند کنترل ریسک را جدی گرفته است.
عملیات بیمه‌گری بدون شک یکی از پدیده‌های زیبا و مدرن در دنیاست که پس از زلزله اخیر در کرمانشاه نیز نقش و جایگاه آن در کشور بیش‌از‌پیش نمایان شده است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی سبا 724 می‌باشد و درج هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

Copyright © 2015 saba724 - All rights reserved