علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت هفته دولت پیامی صادر کرد.
با حضور مدیرعامل
اولین شعبه دیجیتال بانک ایران زمین صبح امروز با حضور مدیرعامل این بانک افتتاح شد.
بانک مرکزی امروز ارزش برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن قیمت 26 واحد پولی از جمله دلار نسبت به دیروز افزایش و 12 ارز دیگر همچون پوند انگلیس و یورو کاهش یافتند؛ یک ارز نیز تغییری نداشت.
بانک های مرکزی جهان در حال حاضر در سرتاسر دنیا با معضل نرخ تورم پایین روبرو شده اند که این موضوع رشد اقتصاد جهانی را تحت الشعاع خود قرار داده است.
معاون بانک مرکزی با تاکید کرد
معاون بانک مرکزی با تاکید بر اینکه با هرگونه دور زدن بخشنامه جدید نرخ سود از سوی بانکها به شدت برخورد می‌شود، گفت: خودروسازان باید نرخ ۱۸درصد در پیش فروش های خود لحاظ کنند.
«محسن میرزاقربانعلی» معاون مدیریت سازمان و روش‌‌های بانک کارآفرین، موفق به کسب رتبه اول تیم اعزامی و رتبه چهارم از بین 140 نفر شرکت‌‌کننده در المپیاد کارکنان بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی کشور شد.
بانک انصار در اولین المپیاد علمی بانک های کشور رتبه سوم را کسب کرد.
سی و هشتمین مرحله قرعه کشی
مهلت افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی برای شرکت در سی و هشتمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران امروز به پایان می رسد.
در اینستاگرام بانک ملی ایران
بانک ملی ایران به مناسبت هشتاد و نهمین سالگرد تاسیس، یک مسابقه اینستاگرامی برگزار می کند.
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد ویژه اقتصادی گفت: باید در مناطق آزاد بانک‌های فراساحلی دایر شود و از قواعد سرزمین اصلی مستثنی و نظام مالی آن مطابق با نظام مالی بین‌المللی باشد.
مدیر شعب استان فارس رمز رسیدن به موفقیت را برنامه ریزی منسجم و تعیین راهکارهای مناسب برای رسیدن به اهدف بانک دانست به گونه ای که از ابتدای سال جاری نقشه راه سال ۹۶ و برنامه استراتژیک بازاریابی تهیه و تدوین و ابلاغ گردید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی سبا 724 می‌باشد و درج هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

Copyright © 2015 saba724 - All rights reserved