نشست علمی بررسی فقهی اقتصادی ایجاد بانک توسعه با کارکرد برطرف کردن شکست بازار و کمک به تامین مالی پروژه‌های کشور برگزار شد.
استاندار قم تاکید کرد
استاندار قم در نشست با مدیران تابعه مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پست بانک ایران بعنوان بانک عامل صندوق توسعه ملی در راستای حمایت از طرح های اقتصادی و ایجاد و توسعه اشتغال پایدار در مناطق کم برخوردار و روستائی موفق عمل کرده است.
براساس تفاهم نامه با شرکت داده پردازی سداد
انجمن نابینایان ایران و شرکت پرداخت الکترونیک سداد(وابسته به بانک ملی) امروز(یکشنبه) با امضای تفاهم نامه ای توافق کردند این شرکت ماهانه 2 کتاب مورد نیاز این انجمن را به صورت صوتی تهیه و در اختیار آنها قرار دهد.
معاون ارزی سابق بانک مرکزی
کمال سیدعلی، معاون ارزی سابق بانک مرکزی معتقد است که کارنامه 6 ماهه سامانه نیما (ورود 8 میلیارد یورو) نشان می‌دهد که صادرکننده‌ها با این سامانه همکاری لازم را نداشته‌اند.
یک پژوهشگر بانکداری الکترونیک عنوان کرد
یک پژوهشگر بانکداری الکترونیک درباره روند صنعت پرداخت در ایران گفت: با رشد فناوری‌های جدید و فین‌تک‌ها، پرداخت‌های نوین باعث افزایش تراکنش‌های موبایل محور و حذف کارت‌های پلاستیکی خواهند شد.
سهم صندوق توسعه ملی از منابع حاصل از صادرات نفت ۲۰ درصد تعیین شد
واحد ارتباط مردمی (Call Center) بانک ملی ایران با شماره 64140-021 ، روزهای یکشنبه و دوشنبه 28 و 29 بهمن ماه جاری (امروز و فردا) به مدت تقریبی 4 ساعت دچار اختلال خواهد بود.
روش های غیرفعال سازی کارت بانکی
امکان دارد ملت کارت خود را گم کرده باشید یا به سرقت رفته باشد و در یک روز تعطیل قصد داشته باشید تا کارت خود را مسدود نمایید.در اینصورت چه کاری انجام می دهید؟ از چه شیوه ای برای مسدود کردن کارت بانکی خود بدون مراجعه به بانک استفاده می کنید؟
دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت در پیامی، با محکوم کردن حادثه تروریستی اخیر و شهادت تعدادی از مرزبانان و پاسداران انقلاب اسلامی، با خانواده های شهدا و مجروحان ابراز همدردی کرد.
عضو هیأت مدیره بانک رفاه
عضو هیأت مدیره بانک رفاه در نشستی تلفنی به صورت مستقیم با مشتریان گفت و گو کرد.
برنامه های قابل اجرا در آینده
تأسیس شرکت‌های قدرتمند در حوزه فناوری اطلاعات ناشی از آینده نگری بانک ملت است و صادرات نرم افزار و راهکارهای بانکی به کشورهای همسایه از برنامه های آتی و قابل اجرای بانک در آینده است.

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی سبا 724 می‌باشد و درج هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

Copyright © 2015 saba724 - All rights reserved