کد مطلب:  22093تاریخ انتشار:  8 مرداد 1398 - 16:20
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار ویژه » بورس
شاخص در کانال 250هزار

  رشد ۴۰۹ واحدی در پایان معاملات

شاخص بورس روز جاری با رشد ۴۰۹ واحدی در پایان معاملات به ۲۵۲ هزار و ۸۹۸ واحد رسید.
به گزارش سبا 724؛ آمار معاملات بورس نشان می‌دهد که شاخص‌های بورس در پایان داد و ستدهای امروز با رشد مواجه شدند.

رشد شاخص ها

بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری همه شاخص‌های بورس با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص کل با ۴۰۹ واحد رشد معادل ۰.۱۶ درصد به ۲۵۲ هزار و ۸۹۸ واحد، شاخص‌ قیمت «وزنی - ارزشی» با ۱۱۰ واحد افزایش معادل ۰.۱۶ درصد به ۶۸ هزار و ۳۴۴ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۵۴۳ واحد رشد معادل ۰.۹۰ درصد به ۶۱ هزار و ۲۰۰ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۳۶۴ واحد افزایش، معادل ۰.۹۰ درصد به ۴۱ هزار و ۳۱ واحد، شاخص آزاد شناور با ۶۶۴ واحد رشد، معادل ۰.۲۴ درصد به ۲۸۱ هزار و ۳۷۶ واحد، شاخص بازار اول با ۱۶۷ واحد افزایش معادل ۰.۰۹ درصد به ۱۸۵ هزار ۷۲۷ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۴۱۳ واحد افت معادل ۰.۲۸ درصد، به ۵۰۵ هزار و ۷۳۳ واحد رسید.

نمادهای تاثیر گذار

از سویی دیگر امروز ۴ نماد « وغدیر با ۱۶۱ واحد، همراه با ۱۰۴ واحد، دعبید با ۷۶ واحد و شپدیس با ۶۴ واحد» رشد، بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.   

وضعیت شاخص صنایع

این گزارش می افزاید، امروز شاخص‌های صنایع تالار شیشه ای نیز با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «سایر معادن با ۲۷۵۸ واحد صعود معادل ۱۰.۰۴ درصد به ۵۷ هزار و ۹۲۶ واحد، محصولات چرمی با ۵۲۰ واحد افزایش معادل ۵ درصد به ۱۰ هزار و ۹۲۴ واحد، انتشار و چاپ با ۲۸۳۹۹ واحد صعود معادل ۴.۹۷ درصد به ۵۹۸ هزار و ۷۹۰ واحد، ذغال سنگ ۳۷۷ واحد رشد معادل ۴.۵۵ درصد به ۸ هزار و ۵۲۵ واحد، زراعت با  ۲۶۷۹ واحد افزایش، معادل ۴.۱۳ درصد به ۶۴ هزار و ۷۷۳ واحد، وسایل ارتباطی با ۲۶۶ واحد صعود معادل ۱.۸۶ درصد به ۶ هزار و ۵۲۳ واحد، محصولات کاغذ با ۲۵۷۹ واحد رشد معادل ۴.۱۶ درصد به ۶۴ هزار و ۵۶۶ واحد» رسید.

بیشترین افزایش قیمت ها

در عین حال نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می‌کند: قیمت سهام نمادهای «وساخت، غدام، وملی، کفپارس، حپترو، غالبر و ثامان» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «قثابت، حتاید، خفنر، ونیکی، غشصفا، شاملا و وبوعلی» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند و در تابلوهای بورس به ثبت رسیدند.

به این ترتیب، در پایان داد و ستدهای روز جاری بورس، در ۲۲۴ هزار نوبت معاملاتی، یک میلیارد و ۸۵۳ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۶ هزار و ۴۲۷ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار به ۹۲۸ هزار و ۶۷۵ میلیارد تومان رسید.
ایمیل مستقیم:   info@saba724.ir
  برچسب ها: بورس

بورس

, حجم معاملات

حجم معاملات

, سهامدار

سهامدار

, اوراق بهادار

اوراق بهادار

, صنایع

صنایع

, شاخص کل

شاخص کل

, فرابورس

فرابورس

, نماد

نماد

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
*       
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی سبا 724 می‌باشد و درج هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

Copyright © 2015 saba724 - All rights reserved