کد مطلب:  21340تاریخ انتشار:  22 خرداد 1398 - 17:16
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
اخبار ویژه » بورس
در پایان معاملات امروز

 افزایش ۲۷۰۰ واحدی شاخص بورس

شاخص بورس در پایان معاملات روز جاری با رشدی بیش از ۲۷۰۰ واحدی به ۲۳۳ هزار و ۳۵۲ واحد رسید.
به گزارش سبا 724؛ آمار معاملات بورس نشان می‌دهد که همه شاخص‌های بورس در پایان داد و ستدهای امروز با رشد مواجه شدند.

رشد شاخص ها
بر اساس آمارهای معاملاتی، روز جاری همه شاخص‌های بورس با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص کل با ۲۷۳۵ واحد رشد معادل ۱.۱۹ درصد به ۲۳۳ هزار ۳۵۲ واحد، شاخص‌ قیمت «وزنی - ارزشی» با ۷۷۴ واحد افزایش معادل ۱.۱۹ درصد به ۶۶ هزار ۱۱۰ واحد، شاخص کل «هم وزن» با ۸۷۲ واحد رشد معادل ۱.۵۲ درصد به ۵۸ هزار و ۱۳۱ واحد، شاخص قیمت «هم وزن» با ۵۹۹ واحد افزایش، معادل ۱.۵۲ درصد به ۳۹ هزار و ۹۱۴ واحد، شاخص آزاد شناور با ۲۸۸۵ واحد رشد، معادل ۱.۱۰ درصد به ۲۶۴ هزار و ۵۹ واحد، شاخص بازار اول با ۲۰۴۷ واحد افزایش معادل ۱.۲۰ درصد به ۱۷۲ هزار ۹۳۹ واحد و شاخص بازار دوم با ۵۲۹۴ واحد صعود معادل ۱.۱۷ درصد، به ۴۵۹ هزار و ۶۷۰ واحد رسید.

نمادهای تاثیر گذار
از سویی دیگر امروز ۷ نماد « همراه با ۲۷۹ واحد، وبملت با ۲۳۷ واحد، رمپنا با ۲۲۰ واحد، اخابر با ۲۰۲ واحد، تاپیکو با ۱۷۶ واحد، شبندر با ۱۵۶ واحد و فملی با ۱۴۶ واحد» رشد، بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس بر جای گذاشتند.   

نوسان شاخص صنایع
این گزارش می افزاید، امروز شاخص‌های صنایع تالار شیشه ای نیز با رشد مواجه شدند به طوری که شاخص صنایع «رادیویی با ۹۶ واحد صعود معادل ۴.۹۱ درصد به ۲ هزار و ۵۳ واحد، فنی مهندسی با ۸۲ واحد افزایش معادل ۴.۵۲ درصد به یک هزار و ۹۱۰ واحد، سایر معادن با ۱۲۰۲ واحد رشد معادل ۴.۰۲ درصد به ۳۱ هزار و ۱۱۱ واحد، وسایل ارتباطی با ۲۱۹ واحد افزایش معادل ۳.۵۳ درصد به ۶ هزار و ۴۴۸ واحد، بانک ها با ۴۱ واحد رشد، معادل ۳.۳۷ درصد به یک هزار و ۲۸۳ واحد، محصولات کاغذ با (۱۶۱۱) واحد افت معادل (۳.۴۱) درصد به ۴۵ هزار و ۶۴۹ واحد، انتشار و چاپ با (۲۴۶۵۲) واحد رشد معادل (۳.۷۳) درصد به ۶۳۶ هزار و ۷۲۷ واحد» رسید.

بیشترین افزایش قیمت ها
در عین حال نگاهی به آمارهای معاملاتی امروز بازار سهام مشخص می‌کند: قیمت سهام نمادهای «خمحرکه، ختوفا، حتوکا، وپترو، غدام، غگل و کفپارس» بیشترین افزایش قیمت و نمادهای «غدشت، چکاران، وصنعت، دیران، شکربن، غشصفا و غبشهر» بیشترین کاهش قیمت را در بازار سهام رقم زدند و در تابلوهای بورس به ثبت رسیدند.
به این ترتیب، در پایان داد و ستدهای روز جاری بورس، در ۳۹۰ هزار نوبت معاملاتی، ۵ میلیارد و ۹۸۸ میلیون برگه اوراق بهادار به ارزش ۱۷ هزار و ۴۹۲ میلیارد تومان در بورس معامله شد و ارزش بازار به ۸۸۳ هزار و ۸۲۱ میلیارد تومان رسید.
ایمیل مستقیم:   info@saba724.ir
  برچسب ها: بورس

بورس

, ارزش سهام

ارزش سهام

, معاملات بورسی

معاملات بورسی

, حجم داد و ستد

حجم داد و ستد

, صنایع

صنایع

, قیمت

قیمت

, اوراق بهادار

اوراق بهادار

نظر شما:
[ لطفاً از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید ]
نام: 
نظر شما: 
*
ایمیل: 
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
*       
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی سبا 724 می‌باشد و درج هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

Copyright © 2015 saba724 - All rights reserved